biuro@ocieplamy.com
+48 519-117-004
AMP Technology

AMP Technology – Izolacje Natryskowe

Firma AMP Technology zapewnia kompleksową obsługę inwestycji budowlanych na terenie całej Polski. Świadczymy usługi izolacji termicznych i hydroizolacji wszelkich powierzchni budowlanych z zastosowaniem najnowszej technologii pianki poliuretanowej. Naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo na każdym etapie budowy, szczegółowe opracowanie projektów energetycznych wraz z obliczeniami cieplno-wilgotnościowymi przegrody budowlanej.

Stawiamy tylko i wyłącznie na sprawdzone technologie oraz materiały renomowanych światowych producentów – wybierając AMP stawiacie Państwo, na jakość i doświadczenie!

Demilec Polska
Autoryzowany wykonawca

Demilec to czołowy producent ekologicznych natryskowych pian poliuretanowych oraz izolacyjnych powłok ochronnych. Podążając za światowymi trendami w izolacjach, opracowaliśmy produkty, które zapewnią Państwu energooszczędny, cichy oraz komfortowy w użytkowaniu budynek.

Dowiedz się więcej

AMP Technology
Marcin Jakubiec

Właściciel firmy AMP Technology – wieloletnie doświadczenie w branży izolacji natryskowych. Profesjonalne i rzetelne doradztwo w dziedzinie izolacji poddaszy, dachów, fundamentów oraz dekarstwa i ciesielstwa.

Kontakt
519-117-004

WordPress Themes